הסעות לכותל | אלון הסעות לכל יעד
הסעות לכותל

 השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

 

הסעות לכותל

הסעות לכותלפנויים לחוויה מעצימה בכותל המערבי

הכותל המערבי הוא השריד היחיד שנותר בארצנו לקיומו של בית המקדש השני. מדובר בשריד לחומה שסבבה את הר הבית, במרכזה עמד בית המקדש. את הקיר המיוחד הזה, פוקדים מדי יום עשרות יהודים ותיירים מכל רחבי העולם באמצעות הסעות לכותל.

 

בזכות המעמד המיוחד של הכותל, רבים מעדיפים לציין במקום את האירועים החשובים בחייהם, כמו טקסי בר מצווה או טקסי שבעה של חללי צה"ל ואירועים ממלכתיים שונים.

מלבד אירועים שונים, יש המעוניינים להגיע לכותל כדי להשתתף במנהג המלווה את המקום הזה מזה מאות שנים – הטמנת פתק בין אבני הכותל ותפילה מיוחדת לאלוקים. כשאתם בוחרים בהסעות לכותל עם אלון הסעות, אתם נהנים משירות איכותי, ויותר מכך- פנויים לחוויה מעצימה ומרגשת.

 

נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה

כפי שציינו קודם, בכותל המערבי מבקרים מדי יום ביומו המוני מבקרים, מה שהופך את נושא החניה לבעייתי מאוד. הסעה לכותל פותרת את בעיית החניה, על כן אין הכרח להגיע עם רכב פרטי, משום שספק שתמצאו חניה במרחק הליכה סביר.הסעות לכותל

כאשר אתם בוחרים בהסעות לכותל המערבי עם אלון הסעות – אין לכם מה לחשוש. הרכבים שלנו יסיעו אתכם בנוחות ובבטחה כמה שיותר קרוב לכניסה לרחבת הכותל, וידאגו לאסוף אתכם בחזרה מיד בתום האירוע /הביקור.

הסעות לכותל מספקות יתרונות רבים אך היתרון העיקרי הוא שלא אתם ולא האורחים תצטרכו לצעוד קילומטר או שניים עד לאוטובוס ולהמתין להגעתו. נהג מקצועי ואדיב ימתין לכם בנקודה מוסכמת  מראש בקרבת הכותל – בדיוק בשעה שתבחרו, במאור פנים ובסבלנות.

 

למה להיסחב עם אוטובוסים? אלון הסעות לשירותכם!

כיום, מחירי הדלק גבוהים מאוד ואם אתם מתכננים טיול משפחתי ונוסעים בכמה מכוניות, ייתכן מאוד שאך ורק מחיר הדלק יהיה גבוה יותר ממחיר שירותי הסעות לכותל.

אם אתם מחפשים פתרון איכותי שיאפשר לכל המשפחה והחברים לנסוע לירושלים, ללא צורך להיסחב באוטובוסים בעיר העתיקה ובלי לבזבז דלק, תוכלו להיעזר באלון הסעות.

אנו נדאג שנהגים מנוסים ואדיבים יאספו אתכם ואת בני משפחתכם מנקודת היעד, יקשיבו לבקשותיכם בסבלנות וילוו אתכם עד לכותל המערבי ובחזרה בבטחה הביתה. לא כדאי לכם להיסחב עם אוטובוסים. אנו מציעים לכם דרך קלה, מהירה ובטוחה להגיע לכותל המערבי וליהנות מביקור חוויתי ומעצים.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לאירועים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

הזמנת אוטובוס תיירים

הסעות פרטיות משתלמות ובטוחות יותר

הסעות אוטובוסים

הסעות קטנות

הסעות בפתח תקווה

הסעות לנכים

הסעות תיירות בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר

שירותי הסעות בחולון

x