הסעות לטיולים | אלון טיולים והסעות
הסעות לטיולים

 השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

 

הסעות לטיולים

הפרטים הקטנים – ההבדל בין טיול מבולגן לטיול מאורגן

גופים רבים ומוסדות יוצאים לא אחת לטיולים מאורגנים. בין אם זה מקום עבודה המוציא את העובדים ליום כייף, או בית ספר היוצא לטיול השנתי. האחראים לטיול תמיד מקפידים על בחירת היעד האטרקטיבי ביותר, הפעילויות המהנות ביותר, והוספת שפע חוויות ואטרקציות אשר לדעתם יהפכו את הטיול למהנה יותר עבור המשתתפים.

אולם דווקא כשהדבר מגיע לבחירת חברת ההסעה שתוביל את הנופשים ליעדם, נוטים המארגנים להעלים עין מהפרטים הקטנים, ומתמקדים במחיר בלבד וכדומה. מה שהמארגנים שוכחים הוא, שההגעה לאזור הטיול והחזרה ממנו בצורה מהנה ובטוחה, חשובים לא פחות מהטיול עצמו.

"אלון הסעות וטיולים"  – סטנדרט חדש בתחבורה מאורגנת

חברת אלון הסעות וטיולים מציבה רף חדש למקצוענות ולאיכות השירות בכל תחום התחבורה המאורגנת. באלון הסעות לעולם לא יתעלמו מהפרטים הקטנים, והחברה מקפידה על רמת שירות מהגבוהות בארץ.

החל מהגעה מדויקת למקומות המפגש, עבור דרך נהיגה מקצועית של נהגים בעלי וותק ונסיון רב בהסעת מטיילים, וכלה ברכבים חדישים ומפוארים העומדים בכל התקנות המחמירות של משרד התחבורה ומשרדי החינוך והתיירות.

אלון הסעות מאורגנות לטיולים 

אין עוררין על כך שהסעות מיניבוס או אוטובוס לטיולים מעניקות חוויה אינטימית ומגבשת יותר בהשוואה לאוטובוס, ומאפשרות הנאה מלאה מהנסיעה, תוך כדי צפייה בנוף, שיחה קבוצתית, האזנה להסברי מדריך הטיולים, האזנה למוזיקה, קריאה או שינה.

יתרון נוסף נוגע לכך שבמיניבוסים קיים על פי רוב אבזור חדיש ומפואר יותר ביחס לאוטובוסים, כשהדבר בא לביטוי בכיסאות נוחים ומרופדים, מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, תאורת לילה לקריאה, מערכת שמע איכותית ונסיעה יציבה וחלקה על הכביש, ללא התנודות והטלטלות שקיימות במהלך נסיעה באוטובוס, מה שמבטיח נסיעה שכולה נינוחות מפנקת.הסעות לטיולים

מעבר לכך, מעצם היותו קטן וקומפקטי, קל ופשוט יותר לתמרן עם המיניבוס בסמטאות צרות ובמקומות צפופים, כמו לדוגמה סיורים בעיר העתיקה של ירושלים, סיורים ברחבי תל אביב רבתי, חיפה ועוד.

הסעות מאורגנות לאירועים מסוגים שונים

הסעות מיניבוס קבועות הפכו לפופולריות מאוד ונחשבות כיום לדבר שבשגרה בקרב ארגוני עובדים ומוסדות חינוך. יחד עם זאת, הסעות מיניבוס מהוות פתרון אידאלי גם עבור קבוצות קטנות המעוניינות לצאת לטיולים מאורגנים, טיולי משפחות, ימי גיבוש או הסעות מאורגנות לאירועים מסוגים שונים, ולא בכדי: המחיר נוח, הישיבה מרווחת וקיימים כול התנאים להשריית אווירה אינטימית ושקטה. 

צי רכבים

הסעה איכותית מתחילה עם רכב הסעות חדיש ומפואר. כסאות מרופדים מפנקים, נסיעה בטוחה ויציבה על הכביש, מזגן מצוין, מערכת סטריאו איכותית, ותאורת לילה לקריאה שהופכים את הנסיעה מנסיעה מטלטלת ומתישה לנסיעה שכולה נוחות, התרווחות ופינוק.

הקלה על לו"ז צפוף

הלו"ז של כולנו עמוס וצפוף, בחיי היומיום ובטיולים. אנו תמיד רוצים להספיק הכול, להגיע בזמן ולעבור מיעד ליעד בדיוק כמו שתכננו. לכן בטיולים, כמו גם בחיי היומיום, חברת נסיעות איכותית תעמוד תמיד בזמנים, ונהגיה יתייצבו ביעד בדיוק בזמן שתיאמתם איתם.

שירות יעיל

כמובן שכמו בכל תחומי השירות, מה שעושה את ההבדל בין חוויה בינונית ומטה לחוויה מעולה הוא תודעת השירות הגבוהה של נותן השירות.

ובמקרה של הסעות אלו כמובן, הנהגים. נהג אדיב שדואג לפני הכול לאווירה נעימה באוטובוס, לרווחתם ולבטיחותם של נוסעיו, ייצור חווית נסיעה נפלאה לכל המטיילים בטיול שארגנתם. נהג מקצועי המכיר היטב את כבישי הארץ ופקקיה ידע תמיד להוביל אתכם בבטחה ובמהירות האפשרית אל יעדכם.

בכול הנוגע לקבוצות מטיילים קטנות שמלכתחילה אינן זקוקות לאוטובוס גדול, אין סיבה והצדקה לכך שהן תשלמנה בעד מקומות ישיבה שנותרים ריקים. הסעות במיניבוס מסירות מעל המארגנים את עול האחריות, את הצורך לתכנן את מסלול הנסיעה כמו גם החשש מפני תקלות בלתי צפויות שעלולות לקרות בנהיגה ברכב הפרטי, הדאגה לחנייה ועוד.הסעות לטיולים מאורגנים

הסעות לטיולים: חברה מנצחת

לכן אם אתם מחפשים הסעות לטיולים בצפון, בדרום או במרכז הארץ, אל תתפשרו ולכו על הטוב ביותר עם חברת הסעות מובילה שצי הרכבים שלה חדיש ומושקע, והיא ידועה ברחבי הארץ בזכות הנהגים האדיבים, המקצועיים והמסורים שנבחרים בקפידה, כמו חברת אלון הסעות.

החברה שמה דגש על בטיחות מתקדמת, נגישות גבוהה לאוכלוסיות מיוחדות, ועל רמת שייכות ומחויבות גבוהה של הנהגים למקצוע ולתפקיד תוך מתן שירות מופתי. הנהגים עוברים באופן קבוע קורסים מקצועיים, ומחויבים למתן שירות אכפתי, קשוב והוגן.

נסיעה באלון הסעות – טיול אל הטיול

כאשר אתם בוחרים ב"חברת אלון" הסעות לחברת ההסעה שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם את הנסיעה שהיא טיול בפני עצמו.

נהגים אדיבים, המכירים היטב את כבישי הארץ ויודעים כיצד להביא אתכם לכל מקום ביעילות ובמהירות. נסיעה רגועה ובטוחה, המבוצעת על ידי נהגים העוברים את כל ההכשרות השנתיות הדרושות לנהגי טיולים. רכבים ממוזגים ונעימים, הכוללים כמובן מערכת סטריאו מתקדמת, ומערכות תאורה לקריאה ומנוחה בנסיעות ליליות.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לאירועים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

הזמנת אוטובוס תיירים

הסעות פרטיות משתלמות ובטוחות יותר

הסעות אוטובוסים

הסעות קטנות

הסעות בפתח תקווה

הסעות לנכים

הסעות תיירות בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר

שירותי הסעות בחולון

x