נעים להכיר, חברת אלון הסעות

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

נעים להכיר, חברת אלון הסעות

"אלון הסעות וטיולים" שואפת להיות חברת ההסעות הטובה והאיכותית בישראל – כי מגיע לכם רק את הטוב ביותר

 

הסעות לכל מטרה ויעד – שאיפות גבוהות זו לא מילה גסה

כבר בעת הקמתה בשנת 2006 שמה לה חברת "אלון הסעות וטיולים" למטרה לגדול ולהפוך לאחת מחברות ההסעה הגדולות והמצליחות במשק. בעלי החברה שמו לנגד עיניהם את טובתו הבלעדית של הלקוח, ומתן שירות הסעות איכותי ומקצועי המספק את כל פתרונות התחבורה הנדרשים בשוק הישראלי.

 

כחלק מתפיסה מקצועית זו מפתחת החברה שירותי הסעה ייעודיים לכלל הקהלים באוכלוסיה הישראלית, החל בילדי גן, דרך תלמידים וכלה בהסעות עובדים. בתווך החברה מתמקצעת בהסעות לחתונה, הסעות לטיולים, לנתב"ג, לכותל, מחלקת VIP, הסעים לבני הגיל השלישי ועוד. בשנים האחרונות דאגה חברת "אלון הסעות וטיולים" לצייד את עצמה ברכבים החדישים ביותר ובעלי הציוד המתקדם ביותר.

 

רשיונות העסק ורשיונות הנהיגה של עובדי החברה הוכנסו למסגרת כל התקנות המחמירות ביותר של משרדי התחבורה, החינוך והתיירות. וכל עובדי החברה מתודרכים ומתורגלים באופן שוטף במסגרת השתלמויות מקצועיות לנהגים המשרתים קהלים שונים.

 

העתיד כבר כאן

כבר היום מציעה חברת "אלון הסעות", שירות ברמה גבוהה בהרבה מהמקובל בתחום התחבורה במאורגנת. לחברה קוד אתי מחמיר, השם דגש על שייכות, מחוייבות אישית ומקצועיות של כלל העובדים בחברה. רמת השירות ואיכותו ניכרים כבר מהיכרות ראשונה אפילו בפרטים הקטנים, החל מהתלבושת האחידה והמכובדת של נהגי החברה וכלה בקורסים המקצועיים שעוברים עובדי החברה, אשר הופכים את החברה לאחת החברות המקצועיות והמכובדות ביותר במרכז, המעניקה ללקוחותיה שירות ברמה ובאיכות בינלאומיים.

 

איפה נהיה בעוד עשר שנים?

מנהלי חברת "אלון הסעות" אינם שוקדים על השמרים ועמלים באופן מתמיד ובלתי פוסק על פיתוח שירותים חדשים אשר ישרתו בעתיד קהלים הולכים ומתרחבים של כלל סוגי האוכלוסיה. רכישת רכבים חדשים, הטמעת ציוד בטיחות מתקדם, ושיפור הנגישות לילדים, נכים וקשישים הם רק חלק קטן ממטרות החברה העתידיות. חברת אלון הסעות וטיולים שואפת לקבוע בעתיד את רף רמת השירות הגבוה ביותר שישרור בתחום התחבורה המאורגנת בישראל, תוך שימת דגש על סבלנות וסובלנות, נימוס, אכפתיות, הוגנות וכמובן נהיגה בטוחה ומקצועית

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x