מחפשים מוניות גדולות לשדה התעופה?

מחפשים מוניות גדולות לשדה התעופה? "אלון הסעות" בשירות ללא דופי

טסים לטיול משפחתי בחו"ל? מחפשים מוניות גדולות לשדה התעופה? אין זה משנה באמת לאן טסים, ובין אם מדובר ביעד קרוב של חצי שעת טיסה או ביעד רחוק שנמצא אי שם בעבר השני של הגלובוס, יום הטיסה תמיד היה ותמיד יהיה מעייף ומתיש.

 

יום הטיסה כולל בדרך כלל את ההתארגנות הסופית לקראת הנסיעה, אריזת המזוודות, ההגעה לנמל התעופה כמה שעות לפני, כמו גם הצ'ק אין, הבדיקות הביטחוניות והתשאולים.

 

מרבית מהישראלים נוהגים גם לתת קפיצה אל הדיוטי פרי, נוהג שהפך ברבות הזמן לחלק בלתי נפרד מהחופשות שלנו בחו"ל, כשלאחר מכן מגיע שלב הטיסה עצמה אל היעד המיוחל, הצ'ק אאוט והנסיעה אל המלון.

 

אם כבר להתרוצץ ללא הפוגה- אז לפחות שהנסיעה לנתב"ג תהיה נעימה ונינוחה

מבית חברת "אלון הסעות" וטיולים, הנמנית ברשימת החברות האיכותיות והמצליחות ביותר בתחום ההסעות בישראל, מסבירים שאם כבר נגזר עלינו ביום הטיסה לרוץ ולהתרוצץ ללא הפוגה, אז לפחות שהנסיעה לשדה התעופה תהיה נעימה ונינוחה, ועל אחת כמה וכמה כשהדבר נוגע למשפחה עם ילדים בהרכב מלא, שנושאת עימה, בין השאר, מזוודות, תיקים, סל-קל, כיסא תינוק וכן הלאה.

מוניות גדולות לשדה התעופה

בנסיבות הללו, אין כמו נסיעה במונית 6 מקומות מרווחת, ואפילו במידת הצורך הזמנת מוניות גדולות לשדה התעופה. הסעות לנתב"ג במוניות גדולות חוסכת מאיתנו את הצורך בהעמסת הרכב הפרטי במזוודות כבדות על כל תכולתן, בנהיגה ובעלויות חנייה גבוהות עבור חנייה ארוכת הטווח בנתב"ג, או לחלופין בבקשה מחבר או מקרוב משפחה שיסיע אותנו לשדה התעופה.

 

מיניבוסים ואוטובוסים ברמת פאר גבוהה

מחברת אלון הסעות וטיולים מוסיפים כי מוניות גדולות לשדה התעופה מהוות פתרון מושלם במקרים שבהם כמה משפחות יוצאות יחד לטיול בחו"ל, וכן במקרים של משלחת עסקית שהתארחה בארץ ועומדת לעזוב.

 

בנסיבות הללו, מציעה חברת אלון הסעות וטיולים מיניבוסים של 14, 16 ו-19 נוסעים, וכן מיניבוסים ואוטובוסים ברמת פאר גבוהה, דבר שמאפשר נסיעה מרווחת בכלי רכב אחד במקום הסעות לשדה התעופה בכמה מוניות קטנות.

 

בין אם מדובר בחופשה, זוגית, חופשה משפחתית או משלחת של אנשי עסקים, השירות שמעניקה חברת אלון הסעות וטיולים הנו שירות VIP עם כל הפינוקים, החל ממושבי עור מרווחים, דרך חלונות כהים לשם שמירה על הפרטיות, ועד למערכת מולטימדיה להקרנת סרטים או לצפייה בטלוויזיה להנעמת הנסיעה, כי אם כבר פינוק אז עד הסוף!

 

x