הסעות עובדים

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות עובדים

הסעות לעובדיםהסעות מאורגנות לעובדי חברות וארגונים – חסכון, בטיחות ויעילות

בשוק תחרותי, בו לכל שקל יש משמעות רבה להצלחת העסק, כל חסכון בעלויות הנלוות לעסק שווה בערכו לרווחי העסק ממש. כל בעל עסק מכיר את בעיית הסעות עובדים אל מקום העבודה וממנו, ומודע לעלויות הגדולות ולסיכונים הכרוכים בכך. "אלון הסעות" מציעה לעסק שלך את הפתרון המושלם בכל הנוגע לשינוע העובדים שלך. הסעות עובדים מביתם על ידי נהגים מיומנים ומקצועיים, הבאתם בשעה הרצויה למקום העבודה והחזרתם הביתה בשלום מבטיחה לבעל העסק שקט נפשי וחסכון משמעותי בעלויות הנלוות הכרוכות בתשלומי נסיעות לעובדים.

לא פחות חשוב מכך, הוא העובדה כי הגעה בהסעת עובדים מאורגנת למקום העבודה, מפחיתה בצורה משמעותית את הסיכון האישי לעובד, וכך נחסכת מבעל העסק הטרחה שבתביעות על תאונות שהתרחשו בדרך אל מקום העבודה או ממנו. חברת אלון הסעות נותנת שירותי הסעה מאורגנים לכל סוגי העסקים והחברות, ומאפשרת הסעות עובדים גם כאשר מדובר בחברות ועסקים העובדים במתכונת של משמרות על פני כל שעות היממה.

 

"אלון הסעות" – חסל סדר איחורים והיעדרויות

לא אחת מנסים בעלי עסקים לחסוך בהוצאות העסק כדי לשפר את יעילותו ורווחיותו. אולם לא פעם טועים בעלי עסקים רבים ומתעלמים מהחלק הנוגע להגעת העובד למקום העבודה וחזרתו הביתה בעזרת הסעות עובדים. עבור העובד יום העבודה מתחיל ביציאתו מהבית, ומסתיים בהגעתו חזרה הביתה.

בכבישים צפופים, לחץ ומספר תאונות דרכים הגדל משנה לשנה, נוספות ליום העבודה של העובד בין שעתיים לשלוש שעות נוספות אשר בהן הוא מבלה על הכביש, מסכן את עצמו, מתעייף והופך למתוסכל מיום ליום, שכן על שעות אלה אינו מקבל תשלום והן נעשות על חשבונו ועל חשבון זמנו הפרטי.

בדיקה מהירה מראה כי עובד כזה שאין לו שרותי הסעות עובדים, מרבה יחסית לאחר למקום העבודה, תפוקתו האישית נמוכה יותר והוא מרבה להעדר ממקום העבודה ביחס לעובדים אחרים. ארגונים וחברות גדולות במשק הבינו כבר מזמן את היתרון הגלום בהסעות עובדים, וכיום רב הארגונים והמוסדות נותנות שירותי הסעה מאורגנים במיניבוסים לעובדים בשורותיהן. אין איחורים, אין היעדרויות מיותרות, ומעל לכל העובדים מגיעים רעננים ומלאי כוח לעוד יום עבודה.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x