הסעות מיניבוס – בכלי המוביל בתחבורה המאורגנת

הסעות מיניבוס – בכלי המוביל בתחבורה המאורגנת

בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת במספר המיניבוסים הנעים על כבישי הארץ, ואט אט הם הופכים להיות כלי התחבורה המוביל בשוק ההסעות המאורגנות לתלמידים, משפחות וארגוני עובדים.
 
המיניבוס הוא יצור כלאים בין מונית לאוטובוס, והוא מכיל בדרך כלל  14-20  מקומות ישיבה לנוסעים, דבר המאפשר הסעה של מספר נוסעים הגדול משמעותית ממספר הנוסעים ברכב פרטי, אך יחד עם זאת אינו דורש שימוש באוטובוס גדול ויקר. הסעות מיניבוס מיועדות בעיקר למשפחות ולקבוצות קטנות המעוניינות לנסוע יחד לטיול משותף או למקום העבודה ללא הצורך בפיצול למספר כלי רכב פרטיים ושמירה על חוויה משותפת של כל משתתפי הטיול.
הסעות מיניבוס
 
כאשר מדובר בהסעות לעבודה יש למיניבוס את כל היתרונות כרכב הסעה. הוא יכול להגיע לכל מקומות האיסוף ללא מגבלות החלות על אוטובוסים ובעיקר הוא מאפשר הסעה של קבוצת עובדים קטנה יחסית בעלות סבירה ללא צורך בשכירת אוטובוס גדול שעלותו גבוהה בהרבה.
 

היתרון העירוני עם הסעות מיניבוס

רבים ממשתמשי התחבורה המאורגנת הם תושבי הערים הגדולות. שירות הסעות מיניבוס איכותי מתבטא ביכולת החברה לעמוד בזמנים, ולהגיע למקום היעד במהירות וביעילות. השימוש באוטובוס גדול לנסיעה עירונית מסרבל באופן משמעותי את יכולת מתן השירות האיכותי ולכן חברות הסעות רבות פונות למתן שירות הסעות במיניבוסים.
 
המיניבוס קל יותר ויעיל יותר בנסיעה העירונית, הוא אינו מצריך מקום חנייה גדול, ובעת המתנה לנוסעים הוא לא יחסום את הרחוב ויפריע לתנועה. יכולות התמרון של המיניבוס ברחובות צרים גדולה משמעותית מיכולת התמרון של אוטובוס גדול, וכלי הרכב יכול להגיע ולהביא את התלמידים או העובדים לכל מקום בעיר גם אם הוא בנוי בצפיפות ומאופיין בתנועה רבה וצפופה.
 

מיניבוס לכל צורך ובגדלים שונים

חברת אלון הסעות מחזיקה מספר דגמים של מיניבוסים ויכולה להתאים עבורכם את המיניבוס המתאים לכל מטרה. בין אם מדובר בטיול משפחתי, או טיול עם חברים, ובין אם מדובר בהסעה מאורגנת לעבודה או לבית הספר, חברת אלון תתאים עבורכם את המיניבוס המתאים לכם, ותספק לכם שירות איכותי, מקצועי, ונסיעה ברכב חדיש ומפנק כל הדרך אל היעד וחזרה הביתה.
 
פנו אלינו: sales@alontransport.co.il או 03-6411161
x