הסעות לשדה התעופה – בעיה ופתרונה

הסעות לשדה התעופה – בעיה ופתרונה

מי מאיתנו לא נתקל בבעיה הקשה של הסעות לשדה התעופה? בנסיעה ארוכה לא משתלם לחנות בשדה בגלל המחיר הגבוה ויש חשש לגניבות ופריצות אשר גם הם חלק מהחלטה האם להשאיר את הרכב בחניון בשדה. התחבורה הציבורית המעטה הקיימת אינה נוחה ולעיתים קרובות זה לא מסתדר עם שעות הטיסה. הצוות המקצועי של אלון הסעות מספר על חלופה איכותית שלא כולם שמעו עליה כאשר צריך להגיע לשדה התעופה – הסעות.

 

פתרון באופק

משפחה או קבוצת חברים שטסה לחופשה יוצאת עם מזוודות רבות ונסיעה בתחבורה ציבורית היא סיוט עבורם וגם נסיעה במונית לא תהיה להם נוחה. במקרים כאלה ישנה אפשרות להזמין מיניבוס לנתבג אשר מספק הסעות. הסעות לנתב"ג של "אלון הסעות" מאפשרות לכם להינות מנסיעה בטוחה ורגועה, עם נהגים בעלי ניסיון רב, עבר תעבורתי נקי, ומעל הכל: השירות והיחס ללקוח הם בחשיבות עליונה. כל אלו מבטיחים התחלה מושלמת של כל טיסה לחו"ל.

הסעות לשדה התעופה

אופציות לגרים רחוק

ישנן גם הסעות לנתב"ג מהצפון. וכל תושבי הפריפריות יכולים להיות בטוחים שעושים בשבילם מעל ומעבר כדי לתת שירות מקצועי ואמין. אין יותר צורך להסתמך על רכבת ישראל אשר לעיתים מגיעה ולעיתים לא ואין צורך לדאוג לתחבורה מהרכבת עד הבית.  תושבי באר שבע והדרום, שעד כה סמכו על הרכבת ועל אוטובוסים והתאכזבו רבות יכולים להיות רגועים גם הם, יש לנו גם הסעות לנתב"ג מבאר שבע. הסעות לשדה התעופה מעולם לא היו קלות ופשוטות יותר עבור אלו שגרים רחוק.

 

אי אפשר בלי עלות

כאשר מדובר בטיסה משמעותית, חשוב להתחיל את הנסיעה על הצד הטוב ביותר. אנחנו מבטיחים נהגים מנוסים, ביטוח, רכב מרווח ונוח, שירות מקצועי ואמין, וכל אלה מגולמים במחיר נוח ושווה לכל נפש, כדי שתוכלו להשקיע את הכסף בדברים החשובים וליהנות מהתחלת וסוף טיול שלא יישכח.

 

בלי טובות

אז סיימנו לבקש טובות מאמא / אח / חבר שייקחו אותנו לשדה התעופה. מאז שיש הסעות לשדה התעופה הנסיעה הפכה כל כך פשוטה ונעימה שנהיה יותר לא נעים לבקש ממישהו שיסיע אותנו. להעיר מישהו באמצע הלילה, עם פרצופים והחזר טובות מהדיוטי פרי? זה OUT. הסעות זה IN.

 

x