הסעות לנתב

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות לנתב"ג

נסיעה לשדה התעופה לא חייבת להיות עסק מלחיץ

כבר בחרתם את היעד שלכם לחופשה עליה חלמתם, או אולי אתם צריכים להגיע לפגישה חשובה מעבר לים?, לא משנה לאן אתם טסים ומאיזה נמל תעופה יוצאת הטיסה שלכם, אלון הסעות לנתב"ג יביא אתכם לשדה התעופה במהירות וביעילות שלא תמצאו באף חברת הסעות לשדה התעופה אחרת. בין כל שירותי ההסעות של חברת "אלון הסעות" ניתן לקבל שירותי הסעות לנתבג ושדה התעופה שדה דוב, כאשר החברה שמה דגש על רמת שירות גבוהה, זמינות מיידית, ונהיגה מקצועית.

 

אלון הסעות לשדה התעופה – ככה נוסעים היום לחו"ל

לכל האנשים שחושבים לוותר על הסעות לנתב"ג ותכננתם להגיע בכוחות עצמכם לשדה התעופה, כדאי שתקראו את השורות הבאות. נסיעה ברכב הפרטי במקום שימוש בהסעות לשדה התעופה דורשת מאמץ לוגיסטי לא פשוט ועלולה להיות כרוכה בהוצאות גדולות ומיותרות.

רב הנוסעים לחו"ל לוקחים איתם מזוודות ותיקים גדולים שלא תמיד ניתן להכניס בקלות לרכב הפרטי, השארת הרכב בחניה עד לחזרה מחו"ל כרוכה בתשלום לא מבוטל הנגבה בחניונים הצמודים לשדה התעופה, או לחילופין מציאת נהג שיחזיר את הרכב הביתה ויחזור לאסוף אתכם עם חזרתכם. חברת אלון הסעות לנתב"ג מבצעת שנים רבות הסעות לשדה התעופה ויכולה לפתור לכם את כל כאב הראש הזה בטלפון אחד קטן.

"חברת אלון הסעות" תספק לכם מיניבוס חדיש גדול ונוח בעל מקום מתאים גם למטענכם, נהג אדיב ומנוסה שיגיע בדיוק בזמן, יעזור לכם להעמיס את כל הציוד ויפרוק אותו עבורכם בשדה התעופה, ואם תרצו אפילו ימתין לכם בשדה התעופה בעת שובכם ארצה כדי להביא אתכם הביתה בשלום.

 

הסעות לנתב"ג: לטוס לחו"ל בלי לחץ מיותר!

כשטסים לחו"ל, אחת השאלות שתמיד מתעוררת ושתמיד מתחבטים בה במהלך וגם אחרי אריזת הבגדים במזוודות, היא: כיצד נגיע אל שדה התעופה? בפנינו עומדות מספר אפשרויות, החל נסיעה במכונית הפרטית, דרך נסיעה ברכבת וכלה בהסעות לנתב"ג במוניות שירות.

 

נסיעה לשדה התעופה ברכב הפרטי נחשבת לברירת המחדל, ובפרט כשמדובר בשעות הלילה, היות ולא זו בלבד שאין צורך בהטרחת אף אחד, אלא שהרכב הפרטי ממתין בחניה לטווח ארוך עד לחזרה בשלום לארץ.

 

מדובר, אמנם, באופציה נוחה ומהירה בדרך כלל, עד שמגיעים לעניין המחיר, שכן עלות השארת הרכב איננה מאוד זולה בלשון המעטה, ובמידה ונוסעים ליותר מימים ספורים, היא עשויה להסתכם, לעתים, בכמה מאות שקלים או יותר.

 

נסיעה לנתב"ג בראש שקט ובביטחון

מאלון הסעות, חברת ההסעות המובילה בישראל להסעות פרטיות ולעסקים, מציינים שבנסיבות הללו, מומלץ לשקול את האפשרות של הסעות לנתב"ג במוניות שירות, מהסיבה שלעתים קרובות מתברר שהסעות לשדה התעופה מהוות אופציה כדאית ומשתלמת הרבה יותר בהיבט הכלכלי, ובפרט כשטסים לחו"ל ליותר מכמה ימים.

נסיעה ברכבת לדוגמה,עניין הנגישות עשוי להפוך לשנוי במחלוקת. בנסיבות שבהן מדובר בחופשה משפחתית מורחבת או של קבוצת חברים מאורגנת, וכל אחד נושא עימו כמה מזוודות ותיקי צד.

 

טיסה משפחתית לחו"ל בהרכב מלא

מאלון הסעות ממליצים להסתייע בשירות של מוניות גדולות לשדה התעופה במקרים שבהם מדובר במשפחה בהרכב מלא, ושנושאת איתה, בין היתר, תיקים, מזוודות, כיסא תינוק סל-קל וכיוצא בזה.

 

מוניות גדולות מהוות פתרון אופטימלי גם כשמדובר במספר משפחות שיוצאות יחדיו לחו"ל, או לחלופין משלחת עסקית שעומדת להתארח בארץ או לעזוב. חברת אלון הסעות מציעה בנסיבות הללו מוניות מרווחות בנות 6 מקומות, כמו גם מיניבוסים של 14-19 נוסעים ואוטובוסים שמתאפיינים ברמת פאר גבוהה.

 

הסעות לנתב"ג חוסכות מאיתנו את הטרחה הכרוכה בהעמסת הרכב הפרטי עם כל הכבודה, בנהיגה מעייפת והוצאות גבוהות בעד חנייה ארוכת טווח בשדה התעופה. כל שנותר לאחל הוא טיסה נעימה!

 

 

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x