הסעות לטיולים

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות לטיולים

הסעות לטיוליםהפרטים הקטנים – ההבדל בין טיול מבולגן לטיול מאורגן

גופים רבים ומוסדות יוצאים לא אחת לטיולים מאורגנים. בין אם זה מקום עבודה המוציא את העובדים ליום כייף, או בית ספר היוצא לטיול השנתי. האחראים לטיול תמיד מקפידים על בחירת היעד האטרקטיבי ביותר, הפעילויות המהנות ביותר, והוספת שפע חוויות ואטרקציות אשר לדעתם יהפכו את הטיול למהנה יותר עבור המשתתפים.

אולם דווקא כשהדבר מגיע לבחירת חברת ההסעה שתוביל את הנופשים ליעדם, נוטים המארגנים להעלים עין מהפרטים הקטנים, ומתמקדים במחיר בלבד וכדומה. מה שהמארגנים שוכחים הוא, שההגעה לאזור הטיול והחזרה ממנו בצורה מהנה ובטוחה, חשובים לא פחות מהטיול עצמו.

 

"אלון הסעות וטיולים"  – סטנדרט חדש בתחבורה מאורגנת

חברת אלון הסעות וטיולים מציבה רף חדש למקצוענות ולאיכות השירות בכל תחום התחבורה המאורגנת. באלון הסעות לעולם לא יתעלמו מהפרטים הקטנים, והחברה מקפידה על רמת שירות מהגבוהות בארץ. החל מהגעה מדויקת למקומות המפגש, עבור דרך נהיגה מקצועית של נהגים בעלי וותק ונסיון רב בהסעת מטיילים, וכלה ברכבים חדישים ומפוארים העומדים בכל התקנות המחמירות של משרד התחבורה ומשרדי החינוך והתיירות.

 

נסיעה באלון הסעות – טיול אל הטיול

כאשר אתם בוחרים ב"חברת אלון" הסעות לחברת ההסעה שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם את הנסיעה שהיא טיול בפני עצמו. נהגים אדיבים, המכירים היטב את כבישי הארץ ויודעים כיצד להביא אתכם לכל מקום ביעילות ובמהירות. נסיעה רגועה ובטוחה, המבוצעת על ידי נהגים העוברים את כל ההכשרות השנתיות הדרושות לנהגי טיולים. רכבים ממוזגים ונעימים, הכוללים כמובן מערכת סטריאו מתקדמת, ומערכות תאורה לקריאה ומנוחה בנסיעות ליליות.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x