הסעות לחתונה

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות לחתונה

הסעות לחתונההדרך הבטוחה לבילוי וחזרה

החתן לבוש בחליפה מהודרת והכלה עומדת לידו בשמלה המעוצבת והמדהימה שלה, הרב מחזיק בגביע, ההורים נרגשים וכולם מביטים לכיוון הכניסה לאולם בעיניים כלות ומחכים לדוד שאמור להגיע במיוחד מהצפון הרחוק כדי להשתתף בשמחת הזוג הטרי ועדיין לא הגיע כי לא ארגנתם הסעות לחתונה. הסיטואציה הזו אינה תלושה מהדמיון ולמעשה היא מתרחשת לעיתים די קרובות.

 

הסעות לחתונה ואירועים עבור מוזמני האירוע

הצלחתו של ארגון אירוע משפחתי או מסיבה גדולה אחרת תלוי לא פעם ביכולתם של מארגני האירוע או המסיבה להביא את המוזמנים בזמן למקום האירוע. בכבישים עמוסים, ופקקים אינסופיים לא פעם מתעכב חלק מן האורחים וההנאה שבאירוע נפגמת. חברת "אלון הסעות וטיולים" מספקת לכם שירותי הסעות לחתונה, הסעות לחתונות ואירועים, הסעות למסיבות ומבטיחה כי ההנאה שלכם לא תיפגם ולו במעט.

נהג מקצועי המכיר היטב את כבישי הארץ, יביא את כל האורחים שלכם בדיוק בזמן שתבחרו, ישירות למקום האירוע ברכב חדיש וממוזג עם כל הפינוקים האפשריים. האורחים שלכם יגיעו רעננים לאירוע וישתתפו בו תוך שהם משוחררים מדאגות הנסיעה חזרה, וגורמים אחרים כמו עייפות או שתיית אלכוהול במהלך האירוע. הסעות לחתונה הוא שרות חובה בכל אירוע גם בשביל האורחים שלכם וגם בשביל השקט שלכם.

 

מוזמנים יקרים, אם שותים לא נוהגים – ככה תגיעו הביתה בשלום

הוזמנתם לאירוע או חתונה ואתם מעוניינים לבלות כמו שצריך? השאירו את הרכב הפרטי בבית והזמינו לכם ומשפחתכם הסעות לחתונה שתביא אתכם אל החתונה ותחזיר אתכם הביתה בשלום. אין צורך לסכן את רשיון הנהיגה שלכם או של חבריכם, ומעל לכל אין צורך לסכן את חייכם וחיי נהגים אחרים.

הגעה בהסעה מאורגנת במיניבוס למסיבה, חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, חוסכת לכם זמן רב, דלק, ובעיקר משחררת אתכם מהצורך לנהוג חזרה הביתה ולוותר על בילוי ושתיה במהלך האירוע. נהג מקצועי אדיב ומנומס, יגיע אליכם בדיוק בזמן שתקבעו, יוריד אתכם בפתח מקום האירוע, ובסיומו יהיה שם כדי להחזיר אתכם הביתה בבטחה ובשלום. אז תזכרו בחתונה או האירוע הקרוב רק הסעות לחתונה של אלון הסעות.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x