הסעות לגיל הזהב

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות לגיל הזהב

הסעות לגיל הזהבעל הקשר שבין אוכלוסיית הקשישים בישראל ותאונות דרכים

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בישראל בכל הנוגע לתחום התחבורה, הוא מעורבותם הגדולה יחסית לחלקם באוכלוסיה של קשישים ובני גיל הזהב בתאונות דרכים. אוכלוסית הקשישים בישראל הולכת וגדלה משנה לשנה, ומצבם הייחודי מצריך תשומת לב מיוחדת והתנהגות מותאמת שלא תמיד נהגים אחרים מתייחסים אליה בכובד ראש. רובם המכריע של קשישים הנפגעים בתאונות דרכים, הם הולכי רגל וקשישים המשתמשים ברכבם הפרטי. עם העליה בתוחלת החיים הממוצעת בישראל גדלה גם כמות האנשים מסביבנו שאינם שומעים היטב, רואים היטב ואינם בעלי יכולות תפקודיות המתאימות להליכה באזור סואן או לנסיעה בכבישים העמוסים של ישראל.

 

הסעה מאורגנת לקשישים – הביטחון שלהם, השקט שלך

בישראל פועלות כיום אלפי מסגרות מיוחדות המיועדות לבני הגיל השלישי. החל בבתי אבות וכלה במועדוניות יום ומסגרות תרבותיות שתפקידן לתת תעסוקה ופעילות תרבותית וחברתית לקשישים. ההגעה של הקשישים אל המסגרות וחזרה יכולה להיות בעייתית אם היא מושארת בידיים לא מקצועיות, או לחילופין מוטלת על הקשיש עצמו. חברת "אלון הסעות וטיולים" מספקת שירותי הסעה במיניבוסים לקשישים ולבני הגיל השלישי, ומאפשרת להם להגיע ליעדם בבטיחות ובשלום, וחוסכת  מהמסגרות וממשפחות הקשישים דאגה וטרחה מיותרים.

 

לעבוד עם בני הגיל השלישי זו המומחיות שלנו

במסגרת השירותים הניתנים על ידי "אלון הסעות" מספקת החברה צוות מקצועי המתמחה בעבודה עם קשישים ובני הגיל השלישי. נהגים וותיקים ומקצועיים המכירים את בעיות גיל הזהב ומתורגלים היטב במתן מענה לצרכים המיוחדים של בני גיל זה. סבלנות, אדיבות ויחס חם ומכבד הם אבני היסוד של נהגי החברה בעבודה עם בני גיל הזהב. רכבים חדישים וממוזגים המאפשרים לקשיש עליה וירידה מהרכב בנוחות המירבית האפשרית, נסיעה איטית וזהירה של נהגי החברה ומתן אוזן קשבת הם חלק בלתי נפרד מהשירות הניתן על ידי החברה . אז אם אתם מחפשים חברת הסעות רצינית, אכפתית הפועלת ברישיון  ועל פי כל אמות המידה המחמירות בכל הנוגע לעבודה עם בני גיל הזהב, "אלון הסעות וטיולים" היא הבחירה המושלמת עבורכם.

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x