הסעות בראשון לציון

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח
 

הסעות בראשון לציון

שירות שאוצר בתוכו מכלול רחב של יתרונות

מחפשים חברת הסעות בראשון לציון? חברת הסעות במרכז הסעות עובדים? כל בעל עסק, מפעל או ארגון מודע לתופעת האיחורים של העובדים ולהשלכותיה הפוגעניות מבחינת תפקודו של הארגון.

 

תופעת האיחורים שכיחה מאוד בישראל, כשהדבר עשוי להיגרם בשל מגוון סיבות רחב, בהן פקקי תנועה בעקבות תאונות דרכים, רמזורים מושבתים או משובשים, עבודות שיפוצים בכבישים, כמו גם הצפות כבישים בחורף, תחבורה ציבורית שמתעכבת בדרכה וכן הלאה.

הסעות בראשון לציון

הסעות עובדים מהווה פתרון אופטימלי לבעיה שלעתים קרובות איננה קשורה למוסר העבודה של העובד והיא עשויה לקרות גם כשהוא יוצא מביתו בפרק זמן סביר משעת התחלת עבודתו, ובפרט כשמקום העבודה ממוקם באזור עם נגישות נמוכה מבחינת התחבורה הציבורית.
 

למנוע אבדן שעות עבודה ופגיעה בתפקוד התקין של בית העסק

מחברת אלון הסעות מציינים שבין אם מדובר בהסעות בראשון לציון או בכל מקום ברחבי הארץ, השימוש בשירות זה אוצר בתוכו מכלול רחב של יתרונות הן לעובדים עצמם והן למעבידיהם, כשהבולט מבין היתרונות נוגע, כמובן, לצמצום גורף של תופעת האיחורים, כמו גם אובדן שעות עבודה ופגיעה בתפקוד התקין של בית העסק ופגיעה מצטברת בהיבט הכלכלי.

 

הסעות עובדים חוסכות למעביד התעסקות בביורוקרטיה פנים ארגונית של איסוף קבלות נסיעה מהעובדים מדי חודש, החזרי נסיעות, תשלום עבור החזקת רכב ו/או הוצאות דלק וכיוצא בזה. מסלולי הנסיעה מתוכננים ונבנים תוך כדי התחשבות בשעות הנסיעה ובתוואי הדרך, זאת במטרה שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה גם כשמדובר בכבישים בעלי עומסי תנועה רבים.

 

הסעות בראשון לציון ברישיון מיוחד להסעת תלמידים 

מחפשים חברת הסעות בראשון לציון או במרכז לצורך הסעות תלמידים? מחברת אלון הסעות מציינים שמוסדות חינוך רבים מסתייעים בשירות זה הן בחינוך הרגיל הן בחינוך המיוחד. עם זאת, כשמדובר במתן שירות של הסעות תלמידים, חובה לוודא שהנהג המסיע מחזיק ברישיון מיוחד להסעת תלמידים בהתאם לתקנון 84 ושאין לו הרשעות קודמות בעבירות מין.

 

כמו כן, הסעת תלמידים דורשת עמידה במספר קריטריונים כגון חגורות בטיחות או ישיבה בכיסאות בטיחות במהלך הנסיעה, כשהדבר נוגע להסעות של פעוטות מתחת לגיל שלוש. הסעת תלמידים בעלי מוגבלות דורשת המלווה שמוודא שהתלמידים חגורים בחגורות בטיחות ומסייע להם בעת העלייה והירידה מהרכב.

 

בנוסף לכל אלו, מחויב כל נהג לערוך סריקה בטרם הנסיעה על מנת לוודא שכל הילדים אכן חגורים, וכך גם בתום הנסיעה, זאת במטרה לוודא שלא נשכח שום ילד ברכב.

 

 

סוגי הסעות

הסעות עובדים

הסעות לנתב"ג

הסעות לחתונה

הסעות לטיולים

הסעות לכותל

הסעות תלמידים וילדים

הסעות VIP

הסעות לגיל הזהב

הסעות בראשון לציון

הסעות בתל אביב

x